Par mums

Uzņēmums

SIA “Abora” ir licencēts būvuzņēmums, kura darbības sfēra ir dažādu ēku un būvju celtniecība un rekonstrukcija. Tāpat SIA “Abora” specializējas nestandarta aprīkojumu ražošanā un specifisko tehnoloģisko iekārtu piegādē un montāžā pēc “turn-key” principa.

Paplašinoties darbībai, ap uzņēmumu izveidojusies stabila specializētu uzņēmumu grupa, kas nodrošina visplašākā spektra Būvniecības pakalpojumus.

Galvenais mērķis ir nodrošināt kvalitāti ikvienā projektā, jo klienta apmierinātība ir mūsu svarīgākais virzītājspēks. Šo iemeslu dēļ SIA “ABORA” un tās partneri izmanto tikai jaunākās tendences un inovatīvas tehnoloģijas apdares un pārējo būvdarbu veikšanā.

Mēs nekad neesam veidojuši skaļas reklāmas kampaņas, tā vietā visus līdzekļus un enerģiju ieguldot darbā un attīstībā. Laika gaitā uzņēmumā nostiprinājies kvalificēts un pieredzējis personāls, izveidota stabila materiāli-tehniskā bāze, ieviesušās mūsdienīgas darba tehnoloģijas. Firmai pieder liela materiālu un mehānismu noliktavu saimniecība, biroja ēka. Ciešā sadarbība ar celtniecības tehnikas nomas uzņēmumu SIA “AB-rent” nodrošina pieeju praktiski visai būvdarbiem nepieciešamai tehnikai — torņa celtņi, autoceltņi, kravas automašīnas, ekskavatori, kompresori, dzīvojamie vagoniņi, betona sūkņi u.c.

Pastāvīgi sekojot līdzi jaunākajām tendencēm būvniecības tehnoloģijās, mums izdevies pārliecinoši nostiprināties starp vadošajām Latvijas būvfirmām. Būtiska loma uzņēmuma straujajā izaugsmē ir monolītās betonēšanas tehnoloģijai, izmantojot īpašumā esošos veidņus.

2008. gadā saņemti kvalitātes, darba aizsardzības un vides vadības sertifikāti ISO9001, ISO14001 un OHSAS18001 (skatīt vairāk).